<

88 років Світового Лідерства!

Хмаринка тегів

Новини

Один прилад для усієї родини – OMRON А3 Complete

Коли купуєте щось для себе або своєї сім'ї, Ви замислюєтеся про те, скільки часу прослужить річ, про її універсальність і надійність. Ці питання також актуальні при виборі небулайзера, адже даний прилад не купується кілька разів на рік, а найчастіше – це одноразове придбання, яке послужить тривалий час, тому рішення про купівлю має бути зважено.

При виборі небулайзера важливо враховувати, хто і наскільки часто користуватиметься даним приладом, а чи є члени сім'ї хронічні хвороби органів дихання. Часто буває так, що в сім'ї різні патології дихальних шляхів, для яких потрібний індивідуальний підхід до лікування. У таких випадках ідеальним рішенням буде небулайзер 3-в1 OMRON А3 Complete, який призначений для:

– лікування патологій верхніх відділів дихальних шляхів – риніту, ларингіту, тонзиліту та ін.

- для терапії патологій нижніх і середніх відділів дихальних шляхів - бронхіту, бронхіоліту, трахеїту, ХОЗЛ, пневмонії, бронхіальної астми та ін. а терапії хвороб нижніх відділів – від 4,5 до 2 мкм.

При виборі небулайзера OMRON А3 Complete важливо враховувати, що дана модель багатофункціональна, і завдяки перемикачу на кришечці небулайзерної камери можна підібрати розмір аерозольних частинок для ефективного терапевтичного лікування різних хвороб органів дихання.

Таким чином, за допомогою одного приладу можна швидко і легко позбавитися більшості респіраторних патологій, доставивши лікарські препарати до всіх відділів системи дихання і забезпечити захист для всіх членів сім'ї.

Більше необхідної інформації про OMRON А3 Complete можна знайти на нашому офіційному сайті, за посиланням

 OMRON на варті вашого здоров'я!