<

88 років Світового Лідерства!

Хмаринка тегів

Новини

OMRON RS3 Intelli IT - ідеальний варіант для контролю тиску і роботи серця

У кожної людини настає той момент, коли хочеться змінити «картинку», перезавантажитися і добре відпочити. Найчастіше, саме подорожі допомагають скинути вантаж рутинних турбот і відновити духовні сили.

Сьогодні в розпал пандемії складно запланувати подорож, на все ж це реально. З наближенням теплих весняних днів з'являється більше варіантів для відпочинку, навіть не маючи закордонного паспорта.

У подорож все без винятку беруть з собою аптечку. Але, Ви впевнені, що вона укомплектована всім необхідним? Якщо в список входить монітор АТ, тоді Ви правильно підготувалися до подорожі, що дозволить почувати себе безпечно і регулярно контролювати стан здоров'я.

Крім жарознижуючих лікарських засобів і таблеток від головного болю, важливо людям з гіпертонією стежити за тиском, особливо на відпочинку або в подорожі.

Компактного розміру монітор АТ OMRON RS3 Intelli IT - це ідеальний варіант для контролю тиску і роботи серця, незалежно від того, де Ви знаходитесь.

Також RS3 Intelli IT синхронізується через Bluetooth за допомогою програми OMRON Connect з Вашим смартфоном, що дозволяє переглядати дані, зберігати їх в пам'яті мобільного телефону і при необхідності відправляти лікаря по електронній пошті або месенджер.

Отримати детальну інформацію про OMRON RS3 Intelli IT можна за посиланням

OMRON на варті Вашого здоров'я!