<

88 років Світового Лідерства!

Хмаринка тегів

Новини

Помічник для сім'ї з маленькими дітьми - OMRON DuoBaby

Кожен з нас уже помітив зміну погоди і стрімке похолодання кожен день, що часто стає причиною розвитку респіраторних хвороб. Крім профілактики, для зміцнення імунітету, необхідно опрацювати план дій, як правильно допомогти дитині, коли з'явиться кашель, нежить і виділення з носа. Тому що малюки не будуть чекати, коли симптоми застуди пройдуть самостійно, а приймати рішення, і лікувати дитину потрібно негайно.

Сучасним помічником в лікуванні респіраторних патологій для батьків з маленькими дітьми є OMRON DuoBaby. Це ефективний небулайзер з назальний аспіратор 2-в-1. Основні особливості приладу:

- в комплект входить аспіратор для носа, який приєднується до компресора і делікатно очистить носик дитині в лічені хвилини, звільняючи його від соплів і слизу;

- небулайзерная камера з двома кришечками забезпечує ефективну терапію патологій верхніх і нижніх відділів дихальних шляхів. Шляхом зміни кришечки для інгаляції можна швидко позбутися від застуди, сезонної алергії, нежиті, закладеності носа, бронхіту, астми та інших хвороб.

Придбати надійного сучасного помічника можна на сайті за посиланням. OMRON DuoBaby вирішує дві проблеми одночасно - забезпечує вільне дихання малюкові і міцний сон для всієї родини.

OMRON на варті Вашого здоров'я!