<

85 років Світового Лідерства!

Хмаринка тегів

Новини

Простий спосіб отримати правильні результати АТ

Ще недавно можна було побачити на моніторі тільки один показник артеріального тиску, але сьогодні компанія OMRON пропонує новинку - інноваційну модель тонометра M7 Intelli IT, на дисплеї якого відображаються, одночасно 2 показники артеріального тиску - поточний і попередній для порівняння.

Контролювати показники артеріального тиску з OMRON M7 Intelli IT легко і просто, тому що результати відображені в формі зрозумілих графіків, які можна переглядати в мобільному гаджеті або відправляти лікаря, завдяки синхронізації смартфона і тонометра за допомогою додатка OMRON Connect.

Також новий прилад оснащений унікальною функцією виявлення мерехтіння передсердь (МП), з точністю до 94,2%. Дана опція дозволить своєчасно розпізнати відхилення в роботі серця і запобігти утворенню тромбів, розвиток кардіологічних і судинних хвороб, в тому числі інсультів, інфарктів та інших серйозних ускладнень.

Замовити нову модель OMRON M7 Intelli IT і дізнатися більше інформації, що цікавить про роботу тонометра можна за посиланням

OMRON на варті Вашого здоров'я!