<

88 років Світового Лідерства!

Хмаринка тегів

Новини

Сімейний небулайзер на 4-ри сезону - OMRON C102 Total

Майже всі лікарські препарати діляться на дитячі та дорослі, тому в аптеці провізор завжди запитає: «Кому призначаються ліки». І це дуже важливо.

При виборі небулайзера також варто звертати увагу на даний нюанс. Але існують і небулайзери, які не тільки підходять для будь-якого члена сім'ї, як для дорослого, так і для дитини, але і зможуть вилікувати більшість хвороб органів дихання.

Одна з таких моделей небулайзерів, розроблених компанією OMRON - C102 Total 2-в-1 з назальний душем. Особливістю даної моделі є універсальність і можливість вилікувати більшість респіраторних патологій, завдяки інгаляційним процедурам і ефективної промиванні і зрошенню носа:

- за рахунок універсальної небулайзерної камери, небулайзер забезпечує лікування багатьох хвороб, як верхніх, так і нижніх відділів дихальних шляхів, у тому числі бронхіту, астми і т.д;

- за допомогою назального душа можна швидко і ефективно позбутися від риніту різної етіології, синуситу та інших хвороб, за рахунок делікатного очищення носової порожнини і зрошення слизової. Також можна використовувати для лікування і профілактики не тільки медикаментозні засоби, а й звичайний сольовий розчин, щоб захистити свій організм від осінньої застуди.

OMRON C102 Total - це ідеальний помічник для всієї родини на всі 4 сезони.

Щоб замовити дану модель небулайзера, можна перейти за посиланням

OMRON на варті Вашого здоров'я!