<

85 років Світового Лідерства!

Хмаринка тегів

Новини

Тополиний пух - як уникнути алергії?

Часто в сезон цвітіння тополь ми чуємо фразу - «у мене алергія на тополиний пух»! Хоча багато хто здивується дізнавшись, що в природі дуже рідко зустрічається алергія саме на тополиний пух. Справа все в аллергенах, пилку, спорах і т.п. які чіпляються на пух, немов на губку.
І якщо в період цвітіння тополь у вас загострюються алергічні симптоми, вам варто звернутися до лікаря-алерголога і з'ясувати, на який саме пилок, спори або інші елементи навколишнього середовища у вас алергія.
5 правил, які полегшують симптоми алергії:
1. Не допускайте скупчення тополиного пуху в приміщеннях, закривайте вікна дрібною москітною сіткою, або завішувати марлею, змоченою водою, також закривайте вікна в автомобілях.
2. Промивайте ніс кілька разів на день спреєм з морською водою. Так ви прочистіть носові ходи від пуху, зволожите слизові, знімете набряк. Прийшовши з вулиці - вмивайтеся водою.
3. Якщо у вас у дворі будинку багато тополь, двічі в день - вранці і ввечері - протирайте поверхні в квартирі вологою тканиною або прибирання пилососом з аквафільтром.
4. Ретельно підбирайте ліки від алергії, але не займайтеся самолікуванням, дотримуйтесь рекомендацій лікаря професіонала.
5. Якщо у вас бурхлива алергія на тополиний пух, дотримуйтесь особливий режим харчування.