<

88 років Світового Лідерства!

Хмаринка тегів

Новини

Унікальний небулайзер 2в1 OMRON DuoBaby – ідеальний варіант для малюків

Коли народжується малюк, вся сім'я відчуває щастя та радість, але батькам варто подбати про набір певних засобів та приладів для догляду за дитиною. Серед необхідних пристроїв є небулайзер із назальним аспіратором. Маленька дитина у віці 2-3 років не може самостійно якісно очистити носик від слизу або позбутися кашлю. Безсонні ночі, проблема з годуванням через кашль і закладеність носа – це знайоме всім батькам. Тому без небулайзера 2-в-1 із назальним аспіратором OMRON DuoBaby не обійтися.

Інноваційна модель небулайзера оснащена аспіратором для носа, який делікатно та безпечно очистить носову порожнину малюка, не викликаючи неприємних відчуттів, а два кришечки небулайзерної камери допоможуть швидко позбутися респіраторних хвороб.

Зелена кришечка призначається на лікування патологій верхніх відділів системи дихання (з розміром частинок аерозольного хмари від 7,5 до 10 мкм) – тонзиліту, риніту, синуситу тощо.

Синя кришка забезпечить ефективну терапію хвороб нижніх відділів системи дихання (аерозольними частинками розміром від 2 до 4,5 мкм) – бронхопневмонії, бронхіту, астми та ін.

Залежно від зони запалення, необхідно встановити кришечку певного кольору та розпочати інгаляцію.

Аспірація для носа та інгаляція за допомогою небулайзера OMRON DuoBaby – це спокійний міцний сон, легке дихання, спокійне годування.

 OMRON DuoBaby це ідеальний варіант для новорічного подарунка.

Дізнатися докладніше про цю модель небулайзера можна на нашому сайті за посиланням

OMRON Японія на варті Вашого здоров'я!